0216 314 83 80[email protected]

Sosyal Medyada Biz}

Zemin Cilalama

ZEMİN CİLALAMA !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Sert Zemin Cilalama

Zemin Cilalama

Tüm zemin cilalama ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir zemin cilalama şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

ZEMİN CİLALAMA ŞİRKETİ

Zemin cilalama ve dikkat edilmesi gereken özellikler

Zemin Cilalama

Evlerinizin ve iş yerlerinizin temizliğinin en önemli ve dikkat çeken yeri zemindir. Zeminleriniz temiz görünümünün yanı sıra parlak ve estetik bir hal alması çok önemlidir. Cilalama işlemine başlamadan önce zeminin toz ve kirden kesin olarak arındırılması kurutulması gerekir bu işlem gerekli kimyasal çözeltiler ve son teknolojik aletler eli ile gerçekleştirilir. Temizlik işlemi gerçekleştikten sonra en az temizlik kadar önemli olan zemin cilalama yer alır. Cilalama işlemi genelde kristalize ve polimer olarak ikiye ayrılır.

Zemin cilalama işlemi başlamadan önce yerinizi keşfederek büyüklük ve cinsine göre yapılacak çalışmayı belirlemekteyiz. zemininiz mermer gibi doğal taş zemin (kalsiyum ve karbonat gibi bileşenler içermekte ) ise kristalize cilalama yöntemi uygulanmaya başlanır. Yapılışı bakımından zor ve uğraş veren bir yöntem çok daha parlak ve uzun süre dayanıklı bir sistemdir.

Yinede ömrü kullanımdan kullanıma fark etmektedir. Örneğin ofislerde 1 yıl giden kristalize cilalama evlerde 3 yıla kadar dayanıklılığını korumaktadır.

Bir defa uygulandıktan sonra zemin bakımını çok kolay haline getirmesi bakımından olmazsa olmaz bir yer tutar.

Eğer zemininiz pvc, karo veya çini benzeri yapıda ise polimer zemin cilalama sistemi uygulanır.

Polimer zeminler parlak yapıdadır ve kristalize cilalama sistemine göre daha az dayanıklıdır. Zeminleriniz de oluşabilecek çok kullanıma bağlı ufak lekeler ve dikkatsizlikten kaynaklanarak dökülen sıvılar zemin cilalama işlemine tabi tutulmazsa büyük zararlara yol açar bu sistemler zemini sıkıştırarak kapattığı gözeneklerle sızmaları büyük ölçüde engeller. Cilalama işlemi zemininizi kolay temizleme imkanı sunacağı gibi kullanım ömrünü arttırır ve estetik bir görünüme sahip olmasını sağlar. Zeminin tüm kayganlığını da alarak olası kazaların önüne geçer.

Polat temizlik olarak siz müşterilerimizin bu detaylı ve prestijli hizmetimizden maksimum yararlanmanız için iletişim kurduğunuzda da detaylı olarak bilgi veriyoruz.