0216 314 83 80[email protected]

Sosyal Medyada Biz}

Villa Temizlik

VİLLA TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Villa Temizlik

Villa Temizlik

Tüm Villa temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, Villa temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

VİLLA TEMİZLİK FİRMASI

Villa Temizlik

İnşaat ve tadilat sonrasında villalarınızın yapısı ve görünümünün en az hasarla çıkması için hayati önem taşıyan villa temizlik olağan temizlik seçenekleri ile de periyodik olarak yapılması gereken bir sistemdir. Villanızın estetiğini bozmadan bahçesini havuzunu profesyonel bir çalışma ile canlı bir görünüme katacak olan villa temizlik sistemi genel olarak üst düzey bir temizlik fırsatları sunar. Villa temizlik zannedildiğinden daha fazla detay gerektireceğinden malzemeler ve kimyasallar çalışanlarımızca önceden hazırlanır. Villa havuzundan kış bahçesine çatısından bodrumuna kadar çok fazla detay barındıran villa temizlik çok özen gösterilerek yapılması gereken bir iştir bu yüzden her türlü donanıma haiz olmak ve uygulama öncesi etüt çalışmalarını iyi yapmak gerekir.

Villa temizliği piyasada ehli olmayan kişilerce bir çok konuda eksiklerle dolu bir çalışma yapıldıktan sonra temizliğin uygulandığı bölgeler geri dönüşümü zor bir yıpranma sürecine girer.Bu gibi durumlarla karşılaşmamanız için sektöre yıllarını vermiş deneyimli personeli ve son teknoloji ekipmanları ile yaptığı temizliklerin hemen hemen hepsinden AA almış olan Polat temizliği tercih etmeniz sizi çevrenizi mutlu etmememiz için bir fırsattır. Bu fırsatı iyi değerlendirip villanızın her yerine başarılı bir şekilde nüfuz ederek bugüne kadar yaşamadığınız mutlu bir deneyim sözü veriyoruz.

Oda temizliği ıslak veya kuru vakum, ince toz alıcı aletin yanı sıra sünger, bez ve fırçalarla yapılır.Cam pencere, lamba ,tablo kapı temizlikleri oda temizliği kapsamına alınır. Mutfak temizliğinde de (fayanslar) ıslak veya kuru vakum uygun değilse mopla temizlenir. Derz araları buharla temizlenir. Bulaşık makinesi, fırın etrafındaki yağlar buz dolabı ve çevresi, içi eşyaların alt temizliği mutfak temizlik kapsamındadır. Bahçe temizliğinde ise çardak sandalye yaprak bakımı yapılır ve çöpler topalnır.