0216 314 83 80[email protected]

Sosyal Medyada Biz}

Personel Temini

PERSONEL TEMİNİ !
Aradığınız çözümleri

POLAT TEMİZLİK

Personel Temini

Personel Temini

Tüm Personel Temini ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, Personel Temini şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

PERSONEL TEMİNİ

Temizlik personel temini, kiralık eleman

Personel Temini

Temizlik sektöründe büyük mali yapıdaki şirketler, işi yıllardır iyi bilen sektörün her şeyini takip eden üst düzey yöneticiler ve müşteri ile çok iyi ilişkiler kurmanızı sağlayan pazarlama teknikleri sizleri bir yerlere getirebilir. Fakat İşini büyük bir özveri, iş ahlakı, profesyonel bir çalışmanın yanı sıra iş güvenliği kurallarına uygun, bilinçli ve müşteri ile çözüm odaklı çalışabilen personel eksikliği yaşarsanız bu sektörde tutunmanız çok zor olabilir. Çalışanda bu bahsettiğimiz özelliklerin birinin bilme olmaması durumu başınızı ağrıtacaktır. Buna istinaden çalışanlarını özenli bir mülakat evresinden sonra seçen Polat temizlik tüm bu özelliklere sahip çalışanları ile hizmetinizdedir.

Firmanızdaki çalışanların senelik veya zorunlu izin kullanması durumunda yaşayacağınız personel eksikliğini yada daimi personel teminini sağlamaktayız. Kiralık eleman isterseniz günlük aylık ve yıllık olarak transfer seçenekleri mevcuttur. Yalınızca temizlik alanında değil bilgi girişi sekreter ofis boy çay servisi, arşivleme, depolama, paketleme, etiketleme, vb… alanlarda personel desteği de sağlamaktayız. Çalışacak elemanların yasal sorumlulukları da firmamıza ait bir meseledir. Müşteri isteğine bağlı tecrübeli elemanların bulunması giydirilmesi ve yerleştirilmesi hizmetimizde bulunmaktadır.

Bu elemanlar tamamen müşteri isteği doğrultusunda çalışmaktadır bu tür işçi teminlerini yapma yıllara dayanan tecrübemizin ve sarsılmaz güven anlayışımızın bir gereğidir. Personel temini artık çok daha kolay tek yapmanız gereken bizimle irtibata geçip size uygun çalışanı belirleme süremizin ardından kişisel bilgilerini alıp beğenmeniz halinde işe giriş işlemleridir. Her eleman bizi temsil edeceği için bu bilinç ile size en uygun personeli seçip hizmetinize sunmaktayız.

Yaşayacağınız ve yaşaması muhtemel bütün sorunları bizimle irtibat halinde kalarak çözüme kavuşturmanız mümkündür. Çalışacağı süre zarfında her şeyinizi elemanlarınıza yani bize emanet edebilirsiniz. Teşekkür ederiz…