0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Ofis Temizlik

OFİS TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Ofis Temizlik

Tüm ofis temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir ofis temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

OFİS TEMİZLİK ŞİRKETİ

Polat Temizlik

Ofis temizliği nasıl uygulanmalı

Bir ofis çalışanı gününün büyük çoğunluğunu ofiste geçirmektedir. Bu yüzden ne kadar temiz ve ferah bir ortam varsa çalışan pisikolojisi ve başarı düzeyi o denli artış gösterir. Sadece çalışan açısından değil müşteri ve iş vereni de yakından ilgilendiren bu konu uluslar arası firmaların büyük çoğunluğunun kriz masası oluşturduğu ve gündeminde ilk sıralara aldığı konuların başında gelir.

Yıllara dayanan ofis temizlik deki tecrübemizi özenli hassas çalışmamızla birleştirip sizlere mutlu bir çalışma ortamı sunmayı amaçlamaktayız. Ofis çalışanlarının motivasyonunu maksimize eden ve her çalışmasından gıpta ile söz ettiren Polat temizliğin en iddialı olduğu konuların başında ofis temizlik gelir.İster belirlediğiniz aralıklar ile ister periyodik olarak sizde bu hizmete sahip olabilirsiniz.

Polat Temizlik

Ofis temizliği (büro temizliği) ev temizliğine benzemektedir ofis temizliğinde ki tekniğimiz her ayrı bölgeyi hücre- hücre baz alarak tetkikleri ve çalışma malzemelerini eşyaya göre kullanmaktır. Mesela telefon gibi iletişim cihazlarının temizliği ve dezenfekte çalışmaları çok önemlidir insan cildine temas eden bu tür araçların (bilgisayar,faks vb…) günlük temizliği yapılmalıdır. Ofis içi eşyaların temizliği esnasında dikkat edilen konulardan biride eşyaların düzen dahilinde eski yerlerini almalarıdır yapılabilecek dikkatsizlikler en az çalışan kadar bizi de rahatsız eder. Zemin temizliğinde ise vakumlama tekniği ile görünen yüzeyler ve kirler alınır özellikle çöp kovasının etrafı titiz bir çalışma ile temizlenir, zemine ıslak ve kuru paspaslama da uygulanır. Ofis içerisindeki her eşya ve bölgeye detaylı bir çalışma uygulandıktan sonra kontrol evresine geçilir bu evre aksayan eksik bırakılan yerleri görme açısından çok önemlidir çoğunlukla genel bir tekrar görevi görse de biz Polat temizlik için hayati öneme sahiptir.