0216 314 83 80[email protected]

Sosyal Medyada Biz}

Koltuk Yıkama

KOLTUK YIKAMA !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Tüm Koltuk Yıkama ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, Koltuk Yıkama şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

KOLTUK YIKAMA

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama kolay gibi görünse de koltuğun bakımı kullanım ömrü açısından hassas bir temizleme gerektirir Polat temizlik koltuklarınıza en ufak bir zarar vermeden sizleri % 100 e yakın bir memnuniyetle hizmetine yılların verdiği deneyimle devam etmektedir. Bu özgüvenimizi her gün ailemizi genişleten müşteri portföyü işinin uzmanı çalışanlarımız, son teknoloji ekipmanlarımız ve dürüst çalışma düsturumdan almaktayız. Çok değer verdiğiniz koltuklarınız eski canlılığına ve kumaş kalitesine kavuşacağından şüpheniz olmasın leke ne olursa olsun dokuya zarar vermeden vakumlu aletlerimiz veya çalışanlarımızca kullanılması ön görülen malzemeler ile müdahale edilir.

Koltuk ve çekyatlarınızı yerinden oynatmadan özel şampuan ve malzemelerle temizleme işlemi yapılır. Bu malzemeler yüksek kir çözücü olsa bile ürünlerinize zarar vermemektedir.vakumlu makinelerle suyu çekilen koltuk neminin kendi kendine kuruması 2-3 saati bulur. Koltuğun kumaşına göre özel deterjanlarla temizleme işlemi saatler sürmeden büyük bir kolaylıkla halledilebilir koltuklarınızın ömrünü arttırmak yapacağımız bakımla doğru orantılıdır. Kullandığımız aletlerin yerli olmamasına özen göstermekteyiz çünkü yerli aletler istenilen performansı verememektedir.

Bir diğer sorun ise kalitesiz kimyasallardır buda mobilya dokusuna direk zarar verir çok kullanımda ve ileriki temizlik evrelerinde ortaya çıkar. Arap sabunu ve su eşliğinde de lekenin olduğu bölge yumuşatılarak hafif kirler çıkartılabilir hatta bu ikiliye amonyak da eklenebilir yıkamadan sonrada yine kurumaya bırakılır doğal yollardan kuruması daha avantajlıdır. Personelini uzun bir eğitimden geçiren Polat temizlik diğer temizlik alanlarında olduğu gibi bu alanda ayrı profesyonel bir takım oluşturmuştur. Koltuk yıkama işlemi ortalama 4-8 saat arasıdır. Bu süre her uygulamada farklılık gösterir asıl zamanı belirleyen faktör uygulanan kimyasalın dozu ve kullanılan su miktarıdır. Bunun yanında kuruma evresi de zamanı etkileyen diğer bir faktördür.