0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

İnşaat Sonrası Temizlik

İNŞAAT SONRASI EV, OFİS TEMİZLİĞİ !

POLAT TEMİZLİK

İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

Tüm İnşaat Sonrası Temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, İnşaat Sonrası Temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

İNŞAAT SONRASI EV, OFİS TEMİZLİĞİ

İnşaat Sonrası Temizlik

Son yıllarda gelişen inşaat sektörü neticesinde uygun kredi seçenekleri ile ev sahibi olan bir çok insan bu sektörü canlandırmış ve her geçen gün inşaat sonrası temizlik konusunda talep sayısı arttırılmıştır. Bu talebi layık’ ı ile karşılaya bilmek için tecrübeli ekibimiz ile piyasada yıllardır hizmet vermekteyiz. Bu alanda kaliteli personel ihtiyacı diğer sektörlere oranla daha fazladır. Bu alanda fazla olmasının sebebi ise ülkenin her yerinde devam eden inşaat faliyetleridir. Her çalıştığımız yerde memnun yüzler bıraktığımız için geniş referans havuzu bizi bu sektörün öncülerinden biri haline getirmiştir.

Temizlik yapılacak ev veya işyeri metre karesi ve kullanılan boya gibi veriler çok önemlidir temizleme işlemi malzeme kalitesi baz alınarak yapılmaktadır. Çelik ve ahşap kapılar için özel malzemeler kullanılır. İnşaat sonrası temizlik de en önemli noktalardan biri molozların ve boya artıklarının temizlenme aşamasıdır. Moloz ve boya temizleme işlemi gerçekleşirken çok dikkatli ve titiz bir çalışma yapılır. Temizleme işleminde kullanılacak kimyasallar evde yaşayan yaşlı ve çocukların zarar görmeyeceği bir şekilde kullanılmaktadır. Evin içerisindeki malzemeye göre organik mi sanayimi olacağı belirlenir. Özellikle çocuk odasında kullanılacak malzemelerin organik tip mi sanayi tipi mi olacağı belirlenir.

Çalışma standartları yüksek müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşıma hedefinde olan firmamız daha önce hiç oturulmamış kaba inşaat temizleme işlemini bile büyük bir incelik ve hassasiyetle yapmaktadır. Temizlik işlemine başlamadan önce expertiz hizmeti almanızı ve mekan tespit için bizimle irtibata geçmenizi öneririz. Elektronik posta yoluyla da bizimle iletişime geçebilir ön keşif yapılması için randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Evinizin izolasyonuna zarar vermeden duvarları besleyici malzemeler ile avantajlı bir temizlik hizmeti sizi bekliyor…