0216 314 83 80[email protected]

Sosyal Medyada Biz}

Halı Yıkama

HALI YIKAMA !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Halı Yıkama

Halı Yıkama

Tüm Halı Yıkama ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, Halı Yıkama şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

HALI YIKAMA

Hali yıkama ve halıfleks yıkama

Halı Yıkama

Doğal olarak bakteri kir ve pisliği en çok üzerine çeken temizlenmesinde de en fazla özeni isteyen eşya halı ve halıflekslerimizdir. Düzenli ve profesyonel bir temizlik evresinden geçmediği taktirde çeşitli hastalıklara yol açma riski olmak üzere bir çok tehlikeli duruma olanak tanır. Bu profesyonelliği ise maalesef bu sektörde özellikle de ülkemizde bulmak biraz güç hale gelmiştir. Polat temizliğin ilkeli duruşu ve titiz çalışma ekibi ile bu sektörün parlayan yıldızı konumuna gelmesi her şeyden önce ülkemize fayda sağlamaktadır .

Halı yıkama ve halıfleks yıkama da en etkili yöntem sulu köpüklü yıkamadır. Tam bu noktada emiş gücü yüksek ekipman ve fırçalama makineleri devreye girer bu makinelerin kalitesi kadar kullanımı da çok önemlidir makinelerin işleyişine uygun ve onları yıllardır kullanan işinin ehli personelimiz halı yıkamanın en ince püf noktalarına hakimdir. 1 hafta veya daha az bir sürede işi tamamlayan ve ilk günkü gibi hazırlayan firmamız uygulamadan önceki ekspertiz çalışması ile halı ve halıfleksleriniz zarar görmeden temizleme işlemini yapar. Püskürtmeli emiş boru sistemi makineleri kullanırken de halıların püskülleri ve doğal yapısı zarar görmemesi için özenli bir çalışmaya tabi tutar.

Özensiz çalışma sonucu halıda buruşma, çekilme ve katlı görüntüler ortaya çıkar, halılarınız sertleşebilir, halı ipleri eksilir ve kelleşmelere sebep olabilir, derinlerine yeterince inilmediğinden zamanla içindekiler yüzeye çıkabilir.Yıkamasız yapılacak her türlü çalışma eksik kalacağından bol su kullanılmalıdır.Birde halının kurutulması çok önemli yer tutar içerisinde biriken su sonraları kokuya ve halının tahribine yol açacağından halının sıkı bir kurutma evresi de geçirmesi gerekir. Bütün bu sorunları düşünmemek ve keyfini sürmek istiyorsanız bize ulaşabilir sizde bu prestijli temizleme fırsatından yararlanabilirsiniz.