0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Ev Temizlik

EV TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Ev Temizlik

Ev Temizlik

Tüm Ev temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, Ev temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

EV TEMİZLİK FİRMASI

Ev Temizlik Firması

Ev Temizliği en uzun süren zor ve çok zahmetli bir iştir.Günümüz çağında bayanların da iş hayatında erkekler kadar var olması eski usul alışkanlığı olan ve kültürel olarak da bu duruma alışmaya çalışan toplumumuzu bu sisteme itmektedir. Evde bu işler için bir çalışan bulunsa da profesyonel temizliğin yerini tutmaz ekipçe ve son teknolojik aletler ve kimyasallar kullanılarak yaptığımız ev temizliği bayram ve bahar temizliği görevi görür bu temizlik sonunda yapılacak üstün körü temizlikler bile evinize en az zararı verir.

Evin durumu kadar sizlere de kendi evinizde rahat bir yaşam alanı sunar. 7/24 çalışma sistemimiz ve ücretsiz malzeme desteğimiz ile baştan sona uzun uğraş ve enerji vererek yapabileceğiniz bu işlemi çok daha kolay hale getirmenin mutluluğunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Tek yapmanız gereken üzretsiz ekspertiz hizmeti alıp keşif randevusu başvurusunda bulunmanız yani mail veya telefon yolu ile bize ulaşmanız.

Ev temizliği yıllara dayanan tecrübemizin arkasındaki uzman kadromuz Pratik ekipmanlarımız ve disiplinli çalışma düsturumuz sayesinde en önemli iş sahalarımızdan biri haline gelmiştir.Çelik parlatıcı, Derz parlatıcı, parke temizleyici,cam temizleyici, yağ sökücü gibi kimyasallar ev temizliği uygulaması esnasında ve bir çok noktada faydalandığımız ürünlerdir.

Malzeme ve uygulanan ürünler bizim size ücretsiz hizmet paketimiz kapsamındadır. camlara , banyo, priz, kapı, lamba,lavabo, banyo vs... gibi yerlere özel tekniklerle ve özel malzemelerle tek, tek temizlik hizmeti verilir bunun yanında mutfak da ıslak zeminlerin vakumla çekilmesi, kararmış derz araları, fırın, aspiratör gibi yerlerin yağ sökücüler ile temizlenmesi işlemi yapılır. banyo ve tuvaletlerde ise asitli ürünler kullanılarak parlatma işlemi yapılır.

Evinizin her köşesi en hassas aletler ve hummalı bir çalışma ile mükemmel bir görünüm kazanır.