0216 314 83 80[email protected]

Sosyal Medyada Biz}

Duvar Silme

DUVAR SİLME TEMİZLİĞİ !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Duvar Silme

Duvar Silme

Tüm Duvar Silme ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, Duvar Silme Temizliği şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

DUVAR SİLME TEMİZLİĞİ

Duvar silme temizliği evin hijyeni açısından çok önemlidir yaşadığınız alanı doğrudan ilgilendiren oda duvarlarınız diğer temizlik ürünlerine nazaran daha dikkatli olunması gereken bir konudur. Duvarları temizleme işlemi boyama işleminden daha az masraflı ve daha pratik bir yöntem olduğundan çokça tercih edilen bir sistemdir. Bu konuda yapılacak hatanın telafisi de güçtür aksi bir durumda yani kötü bakım sonrası oluşacak rutubet ve benzeri faktörler yaşam alanınızı direkt etkiler ve sağlığınızı bozar. hijyen bu sistemin bir parçası gibidir hijyen eksikliği yanlızca sağlığınızı etkilemekle kalmaz duvarınızıda etkiler zamanla oluşan çatlaklar izolasyona ihtiyaç duyar ve size temizlik sisteminden çok daha pahalıya mal olur.

Duvar silme temizliği işlemi ilk olarak duvarın türüne göre değişik müdahaleler gerektirir. Etüt çalışmasının ardından çalışma yöntemini belirleyen personelimiz buharlı temizlik mi vakumlu temizlik mi yoksa sade duvar suyu ile yapılacak bir temizlik mi olduğuna karar verir. standart olarak elektirik süpürgesi ile kaba pisliği alınan duvarın daha etkili bir temizlik yani silme işlemi sırasında duvarın leke bırakmaması için duvar nemlendirilir. Bu nemlendirme işlemi nem makinesi ile yapılır. Bireysel bir temizlik arzularsanız size tavsiyemiz nemlendirme işleminin uygulanacağı odanın tüm hava alan yerleri kapatılarak içine kaynar su bulunan bir kazan, leğen vb... bir malzeme ile odayı baş başa bırakmanızdır. Sonraki işlem duvar silme suyu ve bez ile yapılır burada dikkat edilmesi gereken yer duvar silme suyuna deterjan hatta lekeler inatçı ise tuzlu suda katılarak bezin ıslak olmasıdır.

Duvar silme işlemi özellikle duvarda boya var ise çok detaylı yapılması gerekir. Duvardaki lekeleri etkili bir biçimde tamamen yok etmek için dairesel hareketler yapılması silme işleminin püf noktalarındandır.