0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Dış Cephe Cam Temizlik

DIŞ CEPHE TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Dış Cephe Temizlik

Dış Cephe Temizlik

Tüm dış cephe temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir dış cephe temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

DIŞ CEPHE TEMİZLİK ŞİRKETİ

Dış Cephe Temizlik

Binaların içi kadar dışı da temizlik açısından büyük önem taşır hatta çoğu zaman dış cephe bir iş hanını apartmanı 1. Derecede temsil eden etkendir. Reklam niteliği taşıyan binaların dış cephesi günümüzde değişik yapıları ile göze çarpmaktadır her yapıya uygun malzeme her pozisyonda çalışan personel ile Polat temizlik dış cephe temizlik dendiğinde sektörün ilk akla gelen firmalarındandır. Dış cephe temizliği yapılırken doğaya zarar veren malzeme ve kimyasallardan uzak duran Polat temizlik personeli iş güvenliği ve yasasına uygun çalışmaktadır.

Dış cephe temizlik işlemine başlamadan önce keşif çalışması yapan firmamız binanızın yapısına göre etüt çalışması yaparak son tetkiklerin ardından çalışmalara başlar. Sulu sistem yıkama, asansör ve vinç ile yapılan temizlik dışında merdiven kullanılarak da temizlik işlemi gerçekleştirilir.Kaygan zeminlerin tercihi genellikle sulu sistem yıkamadır.

Dış Cephe Temizlik

Dış cephe temizlik yüzey şekillerine göre de farklılık gösterir kompozit, mermer ,cam yüzeyler bu kaygan zemin sınıfına girer. Binanın boyutuna göre sepetli vinç mi yoksa çatıya sabitlenmiş 3 metrelik sepetlerle mi bu işlemin yapılacağına kara verilir bu şekilde de bina ölçülerek panellere ayrılır ve işlem yapılır.

Cam yüzeylerde farklı kimyasallar kullanılır cam yüzeyler türüne ve bileşenlerinin kullandığı malzemelere göre farklılık gösterse de iki yüzeye birden .çalışma uygulanmalıdır..güvenlik eğitimi almış çalışanlarımız en son kimyasal çözeltilerle durulama işlemini de başarı ile gerçekleştirir. Vinç ve personel çalışma fiyatı ayrı değerlendirilmektedir.Sizde haftanın her günü hatta günün her saati bu ustalıkla yapılan hizmetimizden yararlanabilir bize ulaşarak da daha detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

Diğer temizlik kollarında olduğu gibi bu alanda da iddialı alt yapı ve ekibimizle sizlerle çalışmak bize gurur verir.