0216 314 83 80[email protected]

Sosyal Medyada Biz}

Buharlı Temizlik

BUHARLI TEMİZLİK !
Aradığınız çözümler.

POLAT TEMİZLİK

Buharlı Temizlik

Buharlı Temizlik

Tüm buharlı temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir, buharlı temizlik şirketidir.

0216 314 83 80
0533 092 55 46 - 0552 586 83 62

BUHARLI TEMİZLİK FİRMASI

Buharlı temizlik ve faydaları

Buharlı Temizlik

Eski usul temizlik yöntemleri ile başarılı bir temizlik gerçekleştirmeniz mümkündür. fakat harcadığınız enerji, kaybettiğiniz zaman ve farkında olmadan yıprattığınız eşyalarınız bu yöntemin aslında yarardan çok zarar verdiğini gözler önüne seriyor. Çok daha pratik yöntemler ve eşyanın ömrünü uzatan teknikler ile teknolojinin harmanlanarak hizmetinize hazır olduğu buharlı temizlik işlemi hayalini kurduğunuz hijyen ile sizleri buluşturmakta.

Buharlı temizlik makinesi ile hiçbir kimyasala ve katkı maddesine gerek kalmadan sadece su buharı ile temizlik yapılmaktadır. Bu temizlik sistemi ev de ofis de ve iş yerlerinizde olağan üstü bir temizlik çözümüdür. Buharlı temizlik az enerjinin yanında tasarrufu getiren bir sistem olması çok tercih edilmesinin başlıca sebeplerindendir, çevre dostudur, kimyasal deterjan vb… kullanmaz.

Ameliyathanede kullanılan dezenfekte sisteminin ikizi niteliğindedir. Mutfak banyo tuvalet temizliğinde 150 derece de çalışır. İnşaat ve tadilat sonrası atıkların temizlenmesinde de buharlı temizlik kullanılır bunlar için biraz daha yüksek ısı da çalışmak gerekir. Halı fayans ve mermer gibi zeminlere de uygulanan buharlı temizlik buralarda kimyasal ve deterjanların yaptığı gibi zemine zarar vermeden 150 derecelik ısı ve 4-6 bar basınç ile tüm lekeyi söker alır. Tüm bu işlemleri gerçekleştirirken kanserojen maddeleri de ortadan kaldırır.

Buharlı temizlik evlerde uygulandığında evin her yerine nüfus eden bakteri hücrelerine gözle görülmeyen asalak canlılara buhar etkisi ile müdahale eder ve sorunu çözer. Bu canlıların mite adı verilen türü 20 ile 30 derece arası sıcaklıkta ve %60 – 70 nemde yaşar insanların dökülen deri hücreleri saç kıl ve kepekten beslenir üredikleri yerler yatak odalarıdır, yorgan yastık çarşaflara bile sinme olasılığı yüksektir. Mikroskop la dahi zor görülen bu canlıları buharlı ev temizlik sayesinde ortadan kaldırabilir evinizde ki bu canlılar sayesinde oluşabilecek tüm hastalıklara karşı önlem alabilirsiniz.