0216 314 83 80info@polattemizlik.com

Sosyal Medyada Biz}

Temizlik

Siz onlara vakit ayırın !
Biz temizliğinizi yapalım.

POLAT TEMİZLİK

Polat Temizlik

Polat Temizlik

Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda uzman çözümler

Unutmayın ! Polat temizlik her zaman size, en yakın, en güvenilir temizlik şirketidir.

0216 314 83 80

POLAT TEMİZLİK ŞİRKETİ

Polat Temizlik

İstanbul'da temizlik hizmeti konusunda 2000 yılında faaliyetine başlayan Polat Temizlik Şirketi sektörde kurumsallaşarak konusunda lider olmayı amaçlayan bir kuruluştur. Geçen yılların verdiği güven ve tecrübeyle müşterilerinin öz güvenini sağlayan Polat Temizlik Şirketi kurduğu www.polattemizlik.com internet sitesi ile müşterilerine hizmet alanları hakkında bilgi sunmayı amaçlamaktadır.

Temizlik ekibimiz konusunda uzman, uzun yıllardır bu konuda çalışmış, gündelikçi veya maaşlı olarak çalışan sigortalı bay ve bayanlardan oluşmaktadır. Kurulduğundan bugüne yüzlerce mutlu müşteri ile birlikte olmanın gururunu yaşarken yeni müşteriler ile ailemizi büyütmeye devam ediyoruz.

Geride bıraktığımız yıllar içinde kadromuzu 36 kişiye çıkartarak müşterilerimize istedikleri zamanda, istedikleri yerde temizlik hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Polat Temizlik

Bir çoğumuzun isteğidir temiz, sağlıklı, mis kokan bir ortamda yaşamını sürdürmek. Temiz ortamı yaratmak için başta bedensel güç olmak üzere maddi ve manevi emek ve zaman harcamak zorunda kalırız.Brçoğumuz basit ev işlerini kendimiz yapsakda büyük mekanlarda ofislerde yada yoğun çalışma temposunda bunu sağlayamayız. Üstelik yüzeysel temizlik görüntü olarak bize hoş gelebilir ancak derinlemesine temizlik için hijyen konusunda ciddi bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Bu sağlık açısından çok önemlidir.Bunun için hızla gelişen temizlik sektöründe, konusunda lider birçok firma bulunmaktadır.

Polat Temizlik Şirketi profesyonel anlayışı ile aradığınız kurumsal temizlik şirketidir.